Lesrooster

Wat, waar & wanneer

CodeGroepZaalDagVanTotDocent
1Kleuters groep 1De PijlWoensdag13:3014:30Peter
2Kleuters groep 2De PijlWoensdag14:3015:30Peter
10Meisjes Turnen Gr 3&4Dalton MavoMaandag17:0018:00Margot/Anica
11Meisjes Turnen gr 3&4Dalton MavoDonderdag16:3017:30Sonja/Roëlle
12Jongens Turnen gr 3&4De PijlVrijdag16:0017.00Peter
20Meisjes Turnen gr 5&6Dalton MavoMaandag18:0019:00Margot/Anica
21Meisjes Turnen gr 5&6Dalton MavoDonderdag17:3018:30Sonja/Roëlle
22Jongens Turnen gr 5&6de PijlVrijdag17:0018:00Peter
30Meisjes Turnen gr 7&8Dalton MavoMaandag19:0020:00Margot/Anica
31Meisjes Turnen gr 7&8Dalton MavoDonderdag18:3019:30Ramona
40Meiden VO TurnenDalton MavoMaandag19:0020:00Margot/Anica
41Meisjes VO TurnenDalton MavoDonderdag19:3020:30Ramona
110Extra Turnen BasisschoolDalton MavoZaterdag9:0010:00Margreet
32Jongens Turnen gr 7 en ouderde PijlVrijdag18:0019:15Peter
130Keurgroep Basis onderwijsTurnhalDinsdag16:3018:00Margreet
130Keurgroep Basis onderwijsDalton MavoZaterdag10:0011:15Margreet
140Keurgroep Voortgezet onderwijsTurnhalDinsdag18:0019:30Margreet
140Keurgroep Voortgezet onderwijsTurnhalVrijdag19:0020:30Margreet/Ramona
180Selectie turnen jongens groep ATurnhalDinsdag16:3018:00Younes/Daphne
185Selectie turnen jongens groep BTurnhalDinsdag18:0019:30Daphne/Younes
186Selectie turnen jongens groep CTurnhalVrijdag17:3019:00Krijn
190Springuur vanaf 12 jaarTurnhalDinsdag19:3020:30Younes
500Ouder en kind gymde PijlWoensdag8:459:30Anne/Esther
501Ouder en kind gymde PijlWoensdag9:3010:15Anne/Esther
       
CodeGroepZaalDagVanTotDocent  
2003 en 4 jaar (groep 0-1)De PijlWoensdag15.4516:30Maaike
201Groep 1-2De PijlWoensdag15:3016:15Gaby
202Groep 1-2SosefhalWoensdag15:4516:30Ivana (tijdelijk gestopt)
203Groep 1-2Gymzaal de BoemerangDonderdag16:4517.30Hetty
211Groep 3-4De PijlWoensdag16.1517.00Gaby
212Groep 3-4SosefhalWoensdag16:4517:30Ivana
213Groep 3-4Gymzaal de BoemerangDonderdag17:3018:15Hetty (Ledenstop)
220Groep 5-6Gymzaal de BoemerangWoensdag16:0017:00Christa
222Groep 5-6Gymzaal de BoemerangDonderdag18:1519:15Mylène
232Groep 7-8Gymzaal de BoemerangWoensdag17:0018:00Mathilde
233Groep 7-8Gymzaal de BoemerangDonderdag19:1520:15Mylène
24112-14 jaarGymzaal FloracollegeWoensdag17:3018:30Tessa
25014-18 jaar gevorderdGymzaal de BoemerangWoensdag18:0019:00Elianne (Ledenstop)
25116+ med. gevorderdGymzaal FloracollegeDonderdag20:0021:00Susan
260Dames 18+ gevorderdGymzaal de BoemerangWoensdag19:0020:15Elianne
261Dames 50+Flora CollegeWo19:0020:00Ivana
262Dames 28+ gevorderdGymzaal de BoemerangWoensdag20:1521:30Manon
263Dames 35+De PijlMaandag20:0021:00Manon
270Special DanceDe PijlWoensdag17:0018:00Gaby/Shirley
541Streetdance 12-14 jaarDe PijlVrijdag18:3019:30Ivana
550Streetdance 15+De PijlDonderdag17:3018:30Leonie
551Modern 12+Gymzaal FloracollegeDonderdag19:0020:00Lizzy
CodeGroepZaalDagVanTot  Docent
400extra trainen - aanmelden verplichtTurnhalMaandag18:1519:45Margreet
420Acro TurnhalDinsdag18:0019.30Claudia
430Acro TurnhalWoensdag17:0018.30Monique 
440Acro gevorderdTurnhalWoensdag18.3020:30Miranda/Gentijana
450Acro TurnhalVrijdag17:3019:00Christa/Ramona
460Acro in de mixTurnhalDonderdag18:3020.00Rob
CodeGroepRZaalDagVanTot Docent  
310RhönradDe PijlVrijdag16:0017:00 Ronja/Lisette
330RhönradDe PijlVrijdag17:0018:00 Ronja/Lisette
340RhönradDe PijlVrijdag18.0019:30 Ronja/Lisette