Lesrooster

Lesrooster

Wat, waar & wanneer

    TURNEN          
code leiding groep dag aanvang einde zaal per half seizoen
2 Jennifer Me. en Jo. groep 1 – 3 woensdag 13.30 14.30 De Pijl € 72,00
10 Margreet Meisjes gr 3-4 (VOL) maandag 16.30 17.30 Dalton Mavo € 72,00
11 Sonja Meisjes gr 3-4 (VOL) donderdag 16.30 17.30 Dalton Mavo € 72,00
12 Krijn Jongens groep 3 – 5 vrijdag 16.00 17.00 De Pijl € 75,00
20 Margreet Meisjes groep (4) 5 maandag 17.30 18.30 Dalton Mavo € 75,00
21 Sonja Meisjes gr 5-6 (VOL) donderdag 17.30 18.30 Dalton Mavo € 75,00
22 Krijn Jongens groep 6 – 8 vrijdag 17.00 18.00 De Pijl € 75,00
30 Marjolein Meisjes groep 6 en 7 maandag 18.30 19.30 Dalton Mavo € 75,00
31 Ramona Meisjes groep 7 en 8 donderdag 18.30 19.30 Dalton Mavo € 75,00
32 Krijn Jongens VO vrijdag 17.00 18.00 De Pijl € 78,00
40 Marjolein Dames gr 8 en ouder maandag 19.30 20.30 Dalton Mavo €78,00
41 Ramona Dames 12+ donderdag 19.30 20.30 Dalton Mavo € 78,00
  Rianne Ouder en Kind Gym woensdag 8.45 9.30 De Pijl € 2,50 p.k.
  Rianne Ouder en Kind Gym woensdag 9.30 10.15 De Pijl € 2,50 p.k.
               
    SELECTIE TURNEN Deze lessen  zijn allemaal op uitnodiging  
code leiding groep dag aanvang einde zaal per half seizoen
110 Roëlle Instappers  zaterdag 9.00 10.15 Dalton Mavo € 90,00
115 Roëlle Extra turnen  zaterdag 10.15 11.30 Dalton Mavo € 93,75
130 Margreet & Roëlle Keur groep 3 t/m 8 dinsdag 16.30 18.00 Turnhal € 112,50
131 Margreet & Roëlle Keur groep 3 t/m 8 vrijdag 16.00 17.30 Turnhal € 112,50
140 Margreet & Roëlle Keur VO dinsdag 18.00 19.30 Turnhal € 117,00
141 Margreet Keur VO vrijdag 19.00 20.30 Turnhal € 117,00
180 Krijn Selectie groep A jo. dinsdag 16.15 19.15 Turnhal € 225,00
180 Krijn Selectie groep B jo. woensdag 16.30 19.30 Turnhal € 225,00
180 Krijn Alle jongens vrijdag 18.15 19.15 de Pijl € 75,00
               
    DANS          
code leiding groep dag aanvang einde zaal per half seizoen
200 Maaike 3-4 jarigen Woensdag 16.00 16.45 de Pijl € 54,00
201 Kim Groep 1 en 2 Woensdag 17.00 17.45 Flora College € 54,00
202 Vera Groep 1 en 2 Woensdag 16.30 17.15 Startblok  € 54,00
211 Anne & Romy Groep 3 en 4 (VOL) Woensdag 17.00 17.45 de Pijl € 54,00
212 Vera Groep 3 en 4 Woensdag 17.15 18.00 Startblok  € 54,00
213 Esmay Groep 1 t/m 4 Donderdag 17.30 18.15 Boemerang € 54,00
221 Zoë Groep 5 en 6 Woensdag 16.45 17.45 Flora College € 75,00
222 Esmay Groep 5 en 6 Donderdag 18.15 19.15 Boemerang € 75,00
232 Kim Groep 7 en 8 Woensdag 17.45 18.45 Flora College € 75,00
233 Mylene Groep 7 en 8 Donderdag 19.15 20.15 Boemerang € 75,00
240 Mathilde Dames Jong 1 Woensdag 17.00 18.00 Boemerang € 78,00
250 Gaby Dames Jong 2 Woensdag 18.00 19.00 Boemerang € 78,00
260 Elianne (Lindy) Dames 1 Dinsdag 19.45 21.00 Flora College € 101,25
261 Elianne Dames 2 Woensdag 19.00 20.15 Boemerang € 101,25
262 Elianne (Manon) Dames 3 Woensdag 20.15 21.30 Boemerang € 101,25
264 Maaike Masters Maandag 19.30 20.30 de Pijl € 81,00
270 Shirley & Gaby Special dance Maandag 19.00 20.00 Flora College € 81,00
541 Yvonne Mixed Styles 12-15 jr Donderdag 18.30 19.45 Flora College € 98,75
551 Yvonne Mixed Styles 16 jr + Donderdag 19.45 21.00 Flora College € 101,25
               
    RHÖNRAD          
code leiding groep dag aanvang einde zaal per half seizoen
310 Britt & Lois Rhönrad vrijdag 16.00 17.00 De Pijl € 78,00
330 Britt & Lois Rhönrad vrijdag 17.00 18.00 De Pijl € 78,00
340 Britt & Lois Rhönrad selectie vrijdag 18.00 19.30 De Pijl € 117,00
               
    ACRO          
code leiding groep dag aanvang einde zaal per half seizoen
400 Arianne extra les maandag 18.00 19.30 Turnhal € 4,00 p.k.
420 Claudia Acrogym dinsdag 18.00 19.30 Turnhal € 117,00
430 Roëlle & Maxime Acrogym woensdag 17.00 18.30 Turnhal € 117,00
440 Claudia Acrogym Instappers zaterdag 10.15 11.30 Dalton Mavo € 97,50
450 Ramona & Christa Acrogym vrijdag 17.30 19.00 Turnhal € 117,00
460 Jennifer Acro in the Mix donderdag 18.30 20.00 Turnhal € 117,00