Lesrooster

Wat, waar & wanneer

CodeGroepZaalDagVanTotDocent

Contributie

1/2 Seizoen

2Kleuters groep 1&2De PijlWoensdag13:3014.30 €72,00
10Meisjes Turnen Gr 3&4Dalton MavoMaandag17:0018:00Margreet €72,00
11Meisjes Turnen gr 3&4Dalton MavoDonderdag16:3017:30Sonja€72,00
12Jongens Turnen gr 3&4&5De PijlVrijdag16.0017.00Krijn€72,00
20Meisjes Turnen gr 5&6Dalton MavoMaandag18.0019.00Marjolein€75,00
21Meisjes Turnen gr 5&6Dalton MavoDonderdag17.3018.30Sonja€75,00
22Jongens Turnen gr 6&7&8de PijlVrijdag17.0018:00Krijn €75,00
30Meisjes Turnen gr 7&8Dalton MavoMaandag19.0020.00Marjolein€75,00
31Meisjes Turnen gr 7&8Dalton MavoDonderdag18.3019.30Ramona€75,00
32Jongens Turnen Voortgezet Onderwijsde PijlVrijdag18:3019:30Krijn€75,00
40Meiden VO TurnenDalton MavoMaandag19:0020:00Marjolein€78,00
41Meisjes VO TurnenDalton MavoDonderdag19:3020:30Ramona€78,00
110Instappers (op uitnodiging)Dalton MavoZaterdag9:0010:00Roëlle€72,00
115

Extra Turnen Basisschool (op uitnodiging)

Dalton MavoZaterdag10:0011:00Roëlle€75,00
        
130Selectie meisjes Basis onderwijsTurnhalDinsdag16:3018:00Margreet€112,50
130Selectie meisjes Basis onderwijsTurnhalVrijdag16:0017.30Margreet / Roëlle€112,50
140Selectie Dames Voortgezet onderwijsTurnhalDinsdag18:0019:30Margreet€117,00
140Selectie Dames Voortgezet onderwijsTurnhalVrijdag19:0020:30Margreet€117,00
180Selectie turnen jongens groep ATurnhalDinsdag16:3019:30Krijn€225,00
181Selectie turnen jongens groep BTurnhalWoensdag16.3019.30Krijn€225,00
        
        
500Ouder en kind gymde PijlWoensdag8:459:30Anne €2,50 p.k.
501Ouder en kind gymde PijlWoensdag9:4510:30Anne€2,50 p.k.
       
CodeLeidingGroepDagAanvangEindeZaalContributie 1/2 seizoen
200Maaike3 en 4 jaarWoensdag16.0016.45De Pijl€ 54,00
201VeraGroep 1-2Woensdag16.0016.45Flora College€ 54,00
202ArletteGroep 1-2Woensdag16.3017.15Startblok Honselersdijk€ 54,00
211Fleur Groep 3-4Woensdag17.0017.45De Pijl€ 54,00
212ArletteGroep 3-4Woensdag17.1518.00Startblok Honselersdijk€ 54,00
213EsmayGroep 1-4Donderdag17.3018.15Boemerang€ 54,00
221VeraGroep 5-6Woensdag16.4517.45Flora College€ 75,00
222YaraGroep 5-6Donderdag18.1519.15Boemerang€ 75,00
232KimGroep 7-8Woensdag17.4518.45Flora College€ 75,00
233MylèneGroep 7-8Donderdag19.1520.15Boemerang€ 75,00
240Mathilde Dames Jong 1Woensdag17.0018.00Boemerang€ 78,00
250Mathilde Dames Jong 2Woensdag18.0019.00Boemerang€ 78,00
        
260LindyDames 1Dinsdag19.4521.00Flora College€ 101,25
261ElianneDames 2Woensdag19.0020.15Boemerang€ 101,25
262Manon Dames 3 Woensdag20.1521.30Boemerang€ 101,25
264MaaikeMastersMaandag19.3020.30de Pijl€ 81,00
270Shirley/ GabySpecial danceMaandag19.0020.00Flora College€ 81,00
541ElizaStreetdance 12-15 jr.Donderdag18.3019.30Flora College€ 78,00
550LindyStreetdance 16+ Dinsdag18.4519.45Flora College€ 78,00
551YvonneModern vanaf 12 jaarDonderdag19.3020.45Flora College€ 101,25
CodeGroepZaalDagVanTotDocentContributie 1/2 seizoen 
400extra trainen - aanmelden verplichtTurnhalMaandag18:1519:45Margreet€4,00 per keer
420AcroTurnhalDinsdag18:0019.30Claudia€117,00
430AcroTurnhalWoensdag17:0018.30Roëlle/Maxime€117,00
440Acro instappersDalton MavoZaterdag10:0011:00Claudia€78,00
450Acro gev.TurnhalVrijdag17:3019:00Christa/Ramona€117,00
460Acro in de mixTurnhalDonderdag18:3020.00Margreet€117,00
CodeGroepRZaalDagVanTot DocentContributie 1/2 seizoen 
310RhönradDe PijlVrijdag16:0017:00 Ronja/Lisette/Lois€78,00
330RhönradDe PijlVrijdag17:0018:00 Ronja/Lisette/Lois€78,00
340RhönradDe PijlVrijdag18.0019:30 Ronja/Lisette/Lois€117,00